Rubriky
Slaný

Zkuste nový úžasný polštář Sleeptex ŠÍJOVÝ OPĚRNÝ POLŠTÁŘ 60/35/13 cm pro dokonalý spánek


Paměťový efekt

Sleeptex ŠÍJOVÝ OPĚRNÝ POLŠTÁŘ 60/35/13 cm je vyroben z visco-elastic foamu, který se při použití přizpůsobí tvaru vaší hlavy a krku. Díky paměťovému efektu se polštář po uvolnění vrátí zpět do své původní podoby. To zajišťuje optimální podporu hlavy a krku a působí proti bolestem páteře nebo zádů.

Visco-latexová pěna

Sleeptex ŠÍJOVÝ OPĚRNÝ POLŠTÁŘ 60/35/13 cm je vysoce kvalitní polštář vyrobený z visco-latexové pěny. Tento materiál má výjimečné vlastnosti jako měkkost, pružnost, pevnost a trvanlivost. Díky těmto vlastnostem se polštář neopotřebovává a zůstává naprosto dokonalým pomocníkem k dosažení dokonalého spánku.

Odnímatelný potah

Sleeptex ŠÍJOVÝ OPĚRNÝ POLŠTÁŘ 60/35/13 cm je vybaven snadně odnímatelným potahem, který se dá bez problémů vyprat v pračce do 60 stupňů Celsia. Díky této vlastnosti je polštář naprosto hygienický a bez problémů ho můžete udržet v perfektním stavu.

Závěr

Připravte se na dokonalý spánek s Sleeptex ŠÍJOVÝM OPĚRNÝM POLŠTÁŘEM 60/35/13 cm a užijte si každý den v dokonalé pohodě. Objednejte si ho hned teď na www.sidonia.cz a začněte si užívat tu nejpohodlnější a nejkvalitnější podporu hlavy a krku.

Úplněk
Sleeptex ŠÍJOVÝ OPĚRNÝ POLŠTÁŘ 60/35/13 cm vám pomůže uklidnit vaše myšlenky a dosáhnout dokonalé relaxace každou noc.

Získejte novou úroveň pohodlí se Sleeptex ŠÍJOVÝM OPĚRNÝM POLŠTÁŘEM 60/35/13 cm

Sleeptex ŠÍJOVÝ OPĚRNÝ POLŠTÁŘ 60/35/13 cm nabízí dokonalou podporu vaší hlavy a krku a zajišťuje tak klidný a pohodlný spánek. Díky tvaru jsou vaše krční svaly uvolněny a bolesti hlavy či krku jsou eliminovány. Polštář je vyroben z visco-latexové pěny, která se přizpůsobí tvaru vaší hlavy a krku a díky paměťovému efektu se po uvolnění vrátí do původní podoby.

Díky snadno odnímatelnému potahu lze plštář snadno udržet v čistotě, potah lze snadno vyprat do 60 stupňů Celsia. Tento polštář je perfektní pro ty, kteří trpí bolestmi krku a hlavy, nebo je pro ně obtížné nalézt polohu pro spánek na bok.

Zkuste nový polštář Sleeptex ŠÍJOVÝ OPĚRNÝ POLŠTÁŘ 60/35/13 cm pro dokonalý spánek již dnes a užijte si každou noc komfortu a pohodlí. Navštivte stránku www.sidonia.cz a objednejte si ho online.