Rubriky
Slaný

Zkuste následovný nadpis: Azzardo AZ0297 – moderní závěsné svítidlo pro elegantní interiér


Azzardo AZ0297 – moderní závěsné svítidlo pro elegantní interiér

Pro ty, kteří hledají moderní a elegantní světelný doplněk do svého domova, může být závěsné svítidlo Capello ze sbírky designového osvětlení Azzardo tím pravým řešením. Toto závěsné svítidlo s difuzorem inspirovaným kloboukem vypadá veselě a avšak elegantně zároveň, díky černé buřince.

Difuzor jako hlavní prvek

Difuzor v podobě klobouku je vyroben z kvalitního tlakově odlévaného hliníku, který byl vnějším matně černým lakováním a vnitřek difuzoru, který slouží k lepšímu odrazu světla, je zlatě lakovaný. Tím vytváří zajímavý a dekorativní efekt.

Díky tomuto prvků podobajícím se klobouku, je toto závěsné svítidlo ideální doplněk do jídelny nebo obývacího pokoje. Skvěle se hodí i do restaurací, barů či hotelů.

Jednoduchá instalace a možnosti úspory energie

Závěsné svítidlo Azzardo AZ0297 je snadno instalovatelné. Délka ocelových lanek lze regulovat až do výšky 150 cm. Světlo je osazeno paticí E27 pro žárovku s maximálním příkonem 1x 60 W, která není součástí balení. Pro úsporu energie je však doporučeno používat LED žárovky, které mají výrazně delší životnost.

Vhodné pouze do interiéru

Další výhodou tohoto svítidla je vhodnost pouze pro použití v interiéru bez zvýšené vlhkosti. Díky jeho kvalitě a designu, může být ideálním dodatečným prvkem pro styling a osvětlení vašeho interiéru.

Azzardo AZ0297 - moderní závěsné svítidlo

Přejděte na nabytekhned.cz a pořiďte si toto moderní závěsné svítidlo, které vám bude sloužit nejen jako základní zdroj světla, ale jako zajímavý prvok do vašeho interiéru.