Rubriky
Slaný

Závěsné svítidlo Eglo s E27/60 W žárovkou a rozměry 37/110 cm


Klasický doplněk pro Váš konferenční stůl

Toto klasické závěsné svítidlo s paticí E27 se bude krásně vyjímat nad Vaším konferenčním stolkem. Bytový doplněk z oceli je proveden v barvě antické mědi a bude tak bezvadně ladit s Vaším tradičním vybavením.

Příjemné teplé bílé světlo

Svítidlo o délce cca 110 cm poskytne Vašemu obývacímu pokoji příjemné teplé bílé světlo. To nejlepší: svítidlo je stmívatelné a vždy tak zajišťuje tu správnou atmosféru.

Neodolatelné svítidlo od MARAMA LIGHT & STYLE

Tomuto svítidlu od značky MARAMA LIGHT & STYLE neodoláte! Vhodné žárovky jsou k dostání v našem obchodním domě. – KOV, BARVY MĚDI – BEZ 1XE27 60W – PR/V: 37X110CM.“

Závěsné svítidlo Eglo s E27/60 W žárovkou je doplňkem, který okamžitě zvedne hodnotu Vašeho bydlení. Jedná se o klasické svítidlo, které se hodí k jakémukoliv konferenčnímu stolu. Svítidlo je vyrobeno z oceli a disponuje paticí E27. Tyto prvky zajistí, že svítidlo bude jakýmsi elegantním doplňkem v místnosti.

Barva antické mědi způsobuje, že svítidlo dokonale ladí s Vaším tradičním vybavením pokojů. Kromě toho se jedná o svítidlo, které Vám poskytuje pohodlné a teplé bílé světlo. Svítidlo je se svojí délkou 110 cm dostatečně velké, takže vytvoří příjemnou atmosféru v celém obytném prostoru.

Jednou z nejlepších vlastností tohoto svítidla je, že je stmívatelné. Proto můžete zvolit nějaký jemnější tón světla, pokud byste rádi tuto atmosféru. Světlo v této měkké úrovni také pomůže uklidnit prostor a vytvořit klidnou atmosféru, v níž se Vám bude líbit relaxovat a užívat si pohodlí v interiéru.

je velmi atraktivním doplňkem pro Váš obývací pokoj, jídelnu nebo ložnici. Proto se nedivte, že si ho naši zákazníci velmi oblíbili. Pokud si chcete dopřát tento luxusní doplněk, můžete si ho objednat na našem webu zde.

Závěsné svítidlo Eglo

Chcete si nechat zaslat vhodné žárovky? Určitě ano! Protože budete tímto svítidlem nadšeni, doporučujeme Vám použít originální žárovky od MARAMA LIGHT & STYLE. Ty jsou k dispozici v našem obchodě a lze je koupit online. Není snad nic krásnějšího než nechat si poslat svítidlo a žárovky a mít vše připraveno k použití hned, jakmile to budete potřebovat.

Svítidlo se žárovkami

Vydejte se na cestu k zářivému a příjemnému osvětlení. Vydání na cestu k takovému osvětlení znamená mnoho věcí. Znamená to, že si koupíte krásné svítidlo, které nádherně ladí s Vaším bytím a zároveň vytvoří příjemnou atmosféru. Dokažte zářit a užívat si pohodlí v domě, kde se po večerech rádi vracíte.

Závěrečné shrnutí – závěsné svítidlo Eglo s E27/60 W žárovkou a rozměry 37/110 cm je krásným doplňkem k Vašemu obývacímu pokoji nebo ke konferenčnímu stolu. Světlo, které poskytuje, je teplé a příjemné, a svítidlo je stmívatelné, což z něj činí nezapomenutelný doplněk. Pokud si toto svítidlo objednáte, doporučujeme Vám zakoupit k němu nejlepší žárovky od značky MARAMA LIGHT & STYLE, které se hodí k tomuto svítidlu perfektně. Objednání máte k