Rubriky
Slaný

Stylový ústup na Rohové sedačce DARPOL 17 v žluté látce a černé ekokůži – levá verze


Rozkládací rohová sedačka

Pokud hledáte stylovou a pohodlnou pohovku, kterou můžete umístit kamkoliv, neváhejte si pořídit Rohovou sedačku DARPOL 17. Tato levá verze je potažená žlutou látka Omega 68 a černou ekokůží Soft 11 na sedací části. Sedací část je propojena s delším úsekem, který tvoří rohovou část. Na této části leží mechanismus rozkladu typu delfín, který umožní přeměnit sedačku v komfortní lůžko. Plocha na spaní po rozložení je 125 x 198 cm, což dostačuje k příjemnému spánku pro dvě osoby.

Materiál: kombinace látky a ekokůže

Potahová látka: Omega 68 = žlutá

Potahová ekokůže: Soft 11 = černá

Úložný prostor a rozměry

Rohová sedačka DARPOL 17 nabízí nejen stylový design a pohodlí pro sezení a spánek, ale také praktický úložný prostor, který se nachází pod sedací částí. To oceníte při potřebě uložit přikrývky, polštáře nebo ostatní věci, které nechcete mít na očích.

Rohová sedačka má rozměr (š x v x h) 280 x 70/90 x 205 cm. Výška sedu je 43 cm a hloubka sedu 60 cm. Tyto rozměry jsou ideální pro většinu prostor a nabízejí dostatek místa pro sezení i pro spánek.

Dodání a montáž

Rohová sedačka DARPOL 17 je dodávána v demontu. Montáž je velmi snadná a není potřeba ani žádné nářadí. Stačí pouze postavit nohy, připevnit rohovou část k sedací a celou sedačku překlopit a složit. Protože zadní část sedačky je potažená látkou, je možné ji postavit kdekoliv v prostoru, aniž by vypadala jako rozkládací lůžko.

Rohová sedačka DARPOL 17

Rohová sedačka DARPOL 17 v žluté látce a černé ekokůži

Celkově je Rohová sedačka DARPOL 17 v žluté látce a černé ekokůži skvělou volbou pro ty, kteří hledají spojení designu a pohodlí v jednom produktu. Nabízí dostatek místa pro sezení a pro spánek, praktický úložný prostor a snadnou montáž. Pokud vás tato sedačka oslovila, můžete si ji ihned pořídit na stránkách Maliboo.cz za skvělou cenu.

Zkuste také rohovou sedačku DARPOL 17 v červené látce a bílé ekokůži – pravá verze na této stránce.