Rubriky
Slaný

Nový designový kousek do vaší kuchyně: Future Time FT5010RD Rainbow red 30cm


Multibarevné designové hodiny

Future Time FT5010RD Rainbow red 30cm jsou novou perličkou na trhu hodin v České republice. Tyto hodiny se vyznačují originálním a moderním designem, který oslní na první pohled. Multibarevné hodiny jsou ideální volbou pro ty, kteří chtějí oživit svou kuchyni nebo dětské pokoje. Čerstvá a svěží kulatá výroba hodin s velmi kvalitním tvrzeným ABS plastovým rámem, z něhož vyčnívají kratší a delší ručičky lakovaného kovu, s quartzovým bateriovým strojkem s plynulým a tichým chodem.

Komplexní popis

Tuto nevšední kombinaci barev v kuchyni, nebo jen v nějaké menší části prostor, nabízí česká značka Future Time. Toto mladé ambiciózní společností hodin přináší na trh svěží a čistý designový vítr. Hodiny této značky se vyznačují především kvalitními materiály a vysoce kvalitním zpracováním, což jen potvrzuje kvality těchto hodin, které se nejen osvědčují jako skvělá dekorace, ale zároveň také jako přesné časomíry.

Future Time FT5010RD Rainbow red 30cm na baterii AA 1,5 V, nabízející krok za krokem jednoduchost snadného přetrvávání se z obvyklých černobílých mesiacov začne stávat atraktivním dominantním prvkem vaší domácnosti. Tyto hodiny budou jako stvořené pro ty, kdo hledají kousek originální a nevšední do interiéru svého bydlení.

Cena hodin

To, že se jedná o hodinky ze skvělého materiálu, bude hned patrné. Cena Future Time FT5010RD Rainbow red 30cm na období, kdy se hodinky Vám prohloubí do Vaší kuchyně, je velmi přijatelná. Navíc pořizovací cena je ještě umocněna trvalými slevami, které přinášíme na našem e-shopu v pravidelných intervalech.

Parádní dárek

Jestliže potřebujete darovat k narozeninám, svátku, jubileu či jiné slavnostní události originální dárek, hodinky Future Time s univerzálním designem a kvalitou by mohli být tím správným tipem.

Je nezbytné se ujistit, že krásné hodinky, jako jsou Future Time FT5010RD Rainbow red 30cm , jsou pro Vaše blízké to pravé, co nadělíte, a získáte tak jejich nekonečné poděkování. Hodinky mohou být skvělým dárkem pro vaše blízké i pro přátele, kteří mají rádi parádní doplňky do svého interiéru.

Pokud tedy chcete získat jedinečný kousek, který si zamilují nejen děti, ale i dospělí, navštivte náš Kamenný obchod. Připravili jsme pro Vás i online shop, kde si můžete opatřit svůj dům neuvěřitelným stylovým kouskem.

ZDE můžete objednávat a koupit si tyto multibarevné hodinky od Future Time.