Rubriky
Slaný

Nová umyvadlová baterie SAT Evolution s podomítkovým tělesem v chromovém provedení SATBSEVO101

V dnešní době se každý snaží najít ty nejlepší a nejkvalitnější produkty k tomu, aby si zpříjemnili svůj život. Pokud patříte k lidem, kteří vyžadují při každodenním používání koupelnových doplňků maximální kvalitu, pak je nová umyvadlová baterie SAT Evolution s podomítkovým tělesem v chromovém provedení SATBSEVO101 tou pravou volbou pro vás! Tuto pákovou podomítkovou umyvadlovou baterii můžete získat včetně podomítkového tělesa v chrómovém provedení.

Přesně to, co potřebujete

SAT Evolution baterie je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, aby splnila nejnáročnější požadavky na kvalitu a design. Díky svému jednoduchému a elegantnímu vzhledu se baterie hodí do každé moderní koupelny. Elegantní design, společně s vysokou kvalitou baterie, udělá vaši koupelnu jedinečnou.

Jak již bylo zmíněno v úvodu, produkt představuje novinku na trhu s vodovodními bateriemi. Je výsledkem spolupráce světových expertů v oboru hygienických zařízení. Tato baterie je vysoce odolná vůči vnějším vlivům, jako jsou změny teploty, tlaku a kvalita vody.

Technické informace

SAT Evolution baterie disponuje automatickým mísícím Ventilem a spouštěcí pákou s možností nastavení množství vody i teploty vody. Čelní kryt, spolu s klikou, jsou vyrobeny z materiálu o vysoké odolnosti proti korozi. Baterie disponuje i přímým připojením hadice a možností nastavení průtoku vody.

Jak si ji pořídit?

Jestli vás nová umyvadlová baterie SAT Evolution s podomítkovým tělesem v chromovém provedení SATBSEVO101 nadchla a chcete si ji zakoupit, máme pro vás skvělou zprávu. Tuto pákovou podomítkovou umyvadlovou baterii včetně podomítkového tělesa můžete zakoupit v internetovém obchodě Nábytek Přehledné. V e-shopu najdete široký výběr koupelnových doplňků, tudíž si můžete vybrat i další produkty, které budou perfektně ladit s touto baterií.

Náhled nové umyvadlové baterie SAT Evolution

V případě, že potřebujete poradit s výběrem, kdykoli se můžete obrátit na zákaznickou podporu obchodu Nábytek Přehledné. Specializovaní pracovníci vám rádi poradí s jakoukoliv otázkou nebo problémem, který s koupelnovými potřebami vztahujete.

Nezapomeňte, že koupelnové doplňky by měly být především praktické a kvalitní. splňuje naprosto všechny požadavky na kvalitu a design a přinese do vaší koupelny nejen praktické funkce, ale také moderní a elegantní vzhled.