Rubriky
Slaný

Kvalitní matrace do taštičkového provedení – BOLOGNA 90x200cm s tuhostí H2 a výškou 18 cm


Standardní model matrace s pružinami a pěnou

BOLOGNA 90x200cm je klasická matrace kombinující pružiny a pěnu s jednostranně profilovaným návrhem, který poskytuje jemný masážní efekt a lépe přiléhá k tělu. Matrace také obsahuje 7-zónové taštičkové pružiny, které poskytují ideální oporu po celé délce těla a přizpůsobují se anatomickým tvarům těla. Pružiny působí bodově, což znamená, že podporují konkrétní části těla, kde je potřeba největší opora, například páteře nebo kyčlí.

Výhodou tohoto modelu je jeho schopnost přizpůsobit se tělu jednotlivých uživatelů, díky čemuž se matrace stane perfektním řešením pro lidi se specifickými potřebami. Dále pak poskytuje větší pohodlí během spánku a může pomoci vyřešit problémy s bolestí zad nebo dalších částí těla.

Potah matrace je plnohodnotně snímatelný pomocí ZIPU

Potah BOLOGNA 90x200cm je plnohodnotně snímatelný pomocí ZIPU, což znamená, že ho můžete snadno a rychle sundat a dát do pračky. Potah je vyroben z netkané textilie, která je odolná vůči klimatizaci a zabraňuje prachovým roztočům a dalším alergenům. Pokud si přejete, můžete potah prát při šetrném praní na 40°C.

Matrace má 7 zón a tak se dokonale přizpůsobí tělu

Jedním z hlavních důvodů, proč je BOLOGNA 90x200cm tak oblíbenou matrací, je její 7-zónový design. Každá zóna matrace je navržena tak, aby dokonale vyhovovala potřebám těla v dané oblasti. Díky tomuto uspořádání pružin se matrace dokáže přizpůsobit anatomii těla a poskytovat dokonalou oporu tam, kde je to nejvíce potřeba.

Obsahuje multipocket kapsových pružin

BOLOGNA 90x200cm má pružiny umístěné v kapsách, což umožňuje, aby se každý pružina dokonale přizpůsobila tvaru těla a poskytla komfortní oporu v oblasti, kde je to nejvíce potřeba. Tyto pružiny jsou také vysoce odolné a poskytují dlouhodobou životnost matrace.

Obsahuje polyuretanovou pěnu

Polyuretanová pěna, která je součástí BOLOGNA 90x200cm, se vyznačuje dobrou elasticitou a tvarovou stálostí. Díky tomu se matrace nejen dokáže přizpůsobit anatomickým tvarům těla, ale také udržuje svůj tvar po mnoho let používání.

Výhodný poměr cena/výkon

BOLOGNA 90x200cm je matrace s velmi dobrým poměrem cena/výkon. Nabízí vynikající kvalitu a mnoho funkcí, které poskytují dokonalé pohodlí během spánku, a to za dostupnou cenu. Takže pokud hledáte kvalitní matraci, která dokáže vyhovět vašim potřebám, BOLOGNA 90x200cm by mohla být pro vás to pravé řešení.

Pokud máte zájem o tuto matraci, můžete si ji zakoupit na https://www.bestnabytek.cz/produkt/mt-matrace-tastickova-bologna-90m200cm-18-cm-h2.

BOLOGNA 90x200cm matrace

„BOLOGNA 90x200cm je matrace perfektně přizpůsobená anatomii těla a poskytuje vynikající oporu během spánku.“

Pokud hledáte kvalitní matraci, která dokáže vyhovět individuálním potřebám tě