Rubriky
Slaný

Kulatý koberec SHAGGY Hiza 5cm bordó od Dywanů Lusczow – Velikost kruh 100cm

Krásný kulatý koberec si musíte zamilovat! Kvalitní materiály zaručují nejvyšší komfort. Barva použitá na koberci je svěží a moderní. Zejména se doporučuje pro ložnice a pokoje pro odpočinek a relaxaci. Vysoký vlas vám dodá pocit tepla a klidu.

Kulatý koberec SHAGGY Hiza je vyráběn společností Dywany Lusczow v Polsku. Je vyroben ze 100% polypropylenu, což zajišťuje, že je velmi odolný. Navíc je velmi snadno udržovatelný!

Kulatý koberec SHAGGY Hiza 5cm bordó od Dywanů Lusczow

Specifikace koberece SHAGGY Hiza 5cm bordó

  • Tloušťka koberce: cca 50 mm
  • Celková hmotnost: cca 2,5 kg / m2
  • Typ příze: 100% polypropylen

Kuchyně, obývák, ale i pokoj založený na minimalismu a prosvětlení – kulatý koberec SHAGGY Hiza dokáže doplnit a oživit jakékoli bydlení. Navíc díky kruhovému tvaru vytváří příjemný feeling, působí harmonicky a dodá interiéru nezaměnitelný styl.

Je vhodný především pro pokoje určené k odpočinku a relaxaci, ale lze ho umístit v jakémkoliv interiéru, pokud chcete vytvořit zajímavý prvek designu. Uvidíte, že jeho vysoký vlas vám dodá pocit tepla a klidu.

Jak správně čistit koberce SHAGGY Hiza 5cm bordó

Můžete je čistit běžným vysavačem. Pokud budete chtít koberce důkladněji vyčistit, tak můžete použít reklamované speciální prostředky na koberce nebo jen slehký hadřík. Prostředky na koberce používejte podle návodu na obalu.

Dykany Lusczow SHAGGY Hiza 5cm bordó koberec v interiéru

Spojujeme kvalitu orientálních koberců s moderním designem!