Rubriky
Slaný

Krásné kočičí prostírání Trade Concept v fialovém designu, rozměr 33 x 45 cm

Prostírání by rozhodně nemělo chybět na žádném jídelním stole. Je vkusné a zároveň praktické. Takže zaručeně ochrání každý stůl před poničením i ušpiněním a navíc dodá jídelně nový vzhled.

Ochrana stolu

Když si naše kočičky sednou k jídlu, nestojí o nic víc, než čistý a hezký povrch pro kvalitní a chutné jídlo. Protože z našeho stolu nejen jí, ale také si hrají. A to může náš drahý nábytek rychle poškodit.

Prostírání od Trade Concept je vyrobeno z kvalitního materiálu a perfektně chrání váš stůl. Díky rozměru 33 x 45 centimetrů se hodí pro jakýkoli typ stolu a vynikne jeho dokonalost.

Krásný design

Neskutečně roztomilé prostírání s motivem kočičky vypadá nejen velmi vkusně, ale i vtipně a zvedne náladu nejen kočičím milovníkům.

Zároveň se bez problémů sladí s každým interiérem. Fialová barva dodá jídelně živost a působí velmi stylově.

A najdete ho na webu Nářadí CZ za přijatelnou cenu.

Jednoduchá údržba

Prostírání lze snadno vyprat v pračce, takže se nemusíte bát, že byste ho nemohli udržovat v perfektní hygieně. Stačí jej prostě vložit do pračky a vyprat na 30 stupňů.

Tak neváhejte a pořiďte si toto úžasné kočičí prostírání Trade Concept, které vám bude sloužit po mnoho let. Budete nadšeni z jeho praktickosti, vzhledu i kvality.