Rubriky
Slaný

Kouzlo Nordic Design: Závěsné světlo Cobain I. s černým kovovým designem (18 cm)

Minimalistická závěsná lampa Cobain nalezne uplatnění nejen v moderním interiéru vašeho domova, ale také v architektonických ateliérech, kancelářích či reklamních agenturách. Tento kousek stvořený firmou Nordic Design opravdu nemá obdoby, a to díky svému originálnímu designu.

Kovové stínidlo závěsného světla Cobain je dominantním a zároveň designovým prvkem světla. Jeho černá barva v kombinaci s kovovým leskem dokáže dodat interiéru vašeho domova naprosto úchvatný prvek, který vás pohltí svým kouzlem.

Světlo Cobain

Při tvorbě tohoto světla byla kladena důraz zejména na jednoduchost, ale i na dokonalost provedení. Samotný výrobek je zhotoven z kvalitních a pevných materiálů, což zaručuje jeho dlouhodobou životnost a odolnost vůči vnějším vlivům. Navíc světlo Cobain můžete snadno a rychle zavěsit kdekoli v interiéru, a to díky přítomnosti 18 cm kovového řetězu s krycím průhledným kabelem.

Příjemným doplňkem je zlaté lakování uvnitř stínidla, které světlu dodá šmrnc a lépe rozprostře světlo ve vašem interiéru.

Kvalitní a efektivní osvětlení

Světlo Cobain I. je nejen esteticky působivé, ale také velmi efektivní. Vysoký výkon lampy dokáže dokonale osvětlit celou místnost, a to při minimální spotřebě energie. Proto si můžete být jistí, že vám tato lampa bude sloužit po dlouhé roky.

Odvažte se a dolaďte svůj interiér k dokonalosti s osvětlením z řady Cobain!

Produkt si můžete objednat na našem e-shopu zde. Chceme však upozornit, že žárovka není součástí balení.

Světlo Cobain v interiéru

Toto závěsné světlo je prostě dokonalé. Elegantní, moderní a díky svému minimalistickému designu se hodí pro jakýkoli typ interiéru. Přineste si do svého domova kousek skandinávského stylu a nechte se unášet kouzlem Nordic Designu.