Rubriky
Slaný

Koberec Universal Saida, rozměr 200 x 290 cm – dokonalý doplněk pro váš prostor


Koberec Universal Saida – Dokonalý doplněk pro váš prostor

Zatímco jedna polovina jej nesnese, ta druhá na něj nedá dopustit. Řeč je o nestárnoucím vzoru tohoto koberce, jehož modernější pojetí mu propůjčila značka Universal.

Koberec Universal Saida je nejen krásný, ale také velmi praktický. Díky polyesterovému materiálu mu nechybí kýžená měkkost, je odolný a zároveň se velmi snadno udržuje. Proto se hodí pro různé prostory, jako jsou například obývací pokoje, dětské pokoje, ložnice nebo dokonce pro kanceláře.

Rozměr 200 x 290 cm zajišťuje dostatečnou prostorovost a pohodlí. Také je postaráno o to, aby koberec neklouzal, což je v dnešní době bezpečí velmi důležité. Jestli si nejste jistí, zda bude koberec Universal Saida vhodný pro váš prostor, můžete si jej v naší nabídce prohlédnout na odkazu https://www.codina.cz/produkt/koberec-universal-saida-200-x-290-cm.

Moderní pojetí klasického vzoru

Koberec Universal Saida se pyšní krásným a nestárnoucím vzorem vláken. Tento design dodává vašemu prostoru život a zajímavost. V současné době je tomuto koberci velmi oblíbené a moderní pojetí této klasické varianty koberce.

Proto můžete být jisti, že koberec Universal Saida působí velmi moderně a stylově. Skvěle zapadne do dnešních trendů, takže ho nemusíte obměňovat po pár letech. Tento koberec je skvělým dlouhodobým investičním kouskem.

Jednoduchá údržba

Koberec Universal Saida se velmi snadno udržuje. Díky svému materiálu se nejlépe čistí vysáváním, ale případně ho můžete našetrně vykartáčovat. Pokud se na něj něco vylévá, stačí ho setřít hadříkem, který není nasáklý tekutinou.

V neposlední řadě je vhodné koberec pravidelně očišťovat speciálním prostředkem. Pokud budete dbát na tuto jednoduchou údržbu, váš koberec bude vypadat jako nový i po mnoha letech.

Koberec Universal Saida

Závěrem lze tedy říci, že koberec Universal Saida je dokonalým doplňkem pro váš prostor. Je moderní, praktický a má krásný design. Díky svým vlastnostem se tedy hodí do různých prostorů a lze jej velmi snadno udržovat a čistit. Proto je to skvělá volba pro ty, kteří hledají kvalitní a dlouhodobě použitelný koberec.