Rubriky
Slaný

Herding Dětské bavlněné povlečení s motivem Paw Patrol pro postýlku 40 x 60 cm a přikrývku 100 x 135 cm


Nádherné povlečení pro děti

Herding Dětské bavlněné povlečení s motivem Paw Patrol je tím nejlepším dárkem pro každého malého fandu populárního animovaného seriálu. Vždyť co by mohlo být lepšího než spát v posteli, která je potažena povlečením se vzorem oblíbených postav? Povlečení s motivem Paw Patrol takovému snu splňuje – a navíc potěší i rodiče, kteří budou vděční za to, že jejich dítě spí pod certifikovaným výrobkem, který zaručuje zdraví dítěte.

Pohodlný a klidný spánek

Příjemná bavlna, ze které je povlečení vyrobeno, zaručuje nejen zdravý spánek, ale také pohodlí a klid. Díky kvalitě materiálu budou rodiče míti jistotu, že povlečení nebude drhnout ani otírat se, jelikož nese certifikát kvality Öko-Tex Standard 100. Tento typ certifikace dokazuje, že produkt je rozměrově stálý a jeho barvy zůstanou stále atraktivní – a to i po mnoha praních.

Povlečení dvojstranné

Ne jednou se stalo, že děti upřednostňují jeden z dvojice stejných výrobků, kvůli jiné barvě či designu. S tímto povlečením nemusí být žádný problém – protože má z každé strany jiný vzor! Tím se starost rodičů o to, aby se dětem stále nelíbilo stejné „tlačítko“, u výrobců povlečení stala zbytečnou.

Obsah soupravy

Tento produkt stojí za to, a proto by neměl chybět v žádném dětském pokojíčku. Obsahuje povlečení na polštář o velikosti 40 x 60 cm a povlak na přikrývku o velikosti 100 x 135 cm. Potěšte své dítě a zakupte pro něho toto opravdu kvalitní povlečení z nabídky eshopu NabytekPrehledne.cz hned teď!

Herding Dětské bavlněné povlečení s motivem Paw Patrol pro postýlku

Herding Dětské bavlněné povlečení s motivem Paw Patrol pro postýlku