Rubriky
Slaný

Elegantní ložnice s postelí 140 a praktickou skříní Casarredo MILO II

Ložnice MILO v moderním provedení je tou pravou volbou pro ty, kteří hledají elegantní a praktické řešení pro svou ložnici. Sestava je vytvořena z kvalitní laminované dřevotřísky v barevném provedení dub sonoma s bílou barvou, která přispívá k modernímu vzhledu.

Postel s praktickými úložnými prostory

Postel je v rozměru 146 x 205 x 86 cm a obsahuje na každé straně zásuvku pod postel a noční stolek, který lze zasunout pod postel. V nohách postele se nachází regál.

Doporučujeme postel vybavit roštem a matrací v rozměru 140 x 200 cm, které nejsou součástí dodávky.

Postel Casarredo MILO II je navržena tak, aby nabídla dostatek prostoru pro pohodlný spánek a zároveň nabídla praktické úložné prostory, které oceníte v každé ložnici.

Praktická čtyřdveřová skříň

Ke kompletaci ložnice je ideální řešení doplnit o praktickou čtyřdveřovou skříň o rozměrech 187 x 58 x 206 cm. Skříň poskytuje dostatek prostoru pro uložení všech vašich věcí a její moderní design skvěle kráčí vstříc současným trendům.

Všechny součásti sestavy jsou dodávány v demontovaném stavu.

Elegantní ložnice Casarredo MILO II s postelí 140 a praktickou skříní je skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí kvalitní, moderní a praktické řešení pro svou ložnici, které dokáže nabídnout dostatek prostoru pro spánek a úložné prostory pro všechny vaše věci. Navštivte stránky sidonia.cz a objednejte si tuto sestavu ještě dnes!

Ložnice Casarredo MILO II

Postel Casarredo MILO II