Rubriky
Slaný

Čtvrtkruhová sprchová vanička SAT Alek: 90×90 cm, litý mramor, šedá barva (SATALEK90SS)

Čtvrtkruhová sprchová vanička SATAlek90SS je velmi elegantní a moderní prvek, který se hodí do koupelen různých stylů. Jedná se o vaničku z litýho mramoru, která je vybarvena šedou barvou.

Vanička má rozměry 90 x 90 cm a její čtvrtkruhový tvar s rádiusem R 550 ji dělá vhodnou pro většinu koupelen, které disponují takovým prostorem. Balení obsahuje všechny potřebné části pro instalaci, tedy sifon a nožičky.

Technické specifikace

Vanička je vyrobena z kvalitního a odolného materiálu – litého mramoru. Díky tomu má velmi dlouhou životnost a zároveň je velmi snadno udržovatelná. Vanička má následující rozměry:

  • Šířka: 90 cm
  • Hloubka: 90 cm
  • Rádius: 550

Čtvrtkruhová sprchová vanička SAT Alek se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování a elegancí, takže získává svá místa v mnoha koupelnách a sprchách.

Výhody čtvrtkruhové sprchové vaničky SAT Alek

Díky modernímu designu a kvalitě zpracování se čtvrtkruhová sprchová vanička SAT Alek stává velmi oblíbeným prvkem v mnoha koupelnách. Mezi hlavní výhody této vaničky patří:

  • Vysoká kvalita zpracování
  • Nízká údržba
  • Elegantní design
  • Vysoce odolný materiál
  • Vysoce pohodlné

Díky těmto výhodám si můžete být jisti, že si pořizujete produkt, který vám bude dobře sloužit po mnoho let.

Instalace čtvrtkruhové sprchové vaničky SAT Alek

Instalace vaničky není složitá a s trochou trpělivosti ji zvládne každý. Balení obsahuje všechny potřebné části k instalaci, tedy sifon a nožičky. Pokud si nejste jisti, jak postupovat, určitě volte odborníka, aby namontoval vaničku za vás.

Pokud byste si chtěli vaničku objednat, můžete tak učinit na našem e-shopu https://www.esrom.cz/produkt/sprchova-vanicka-ctvrtkruhova-sat-alek-90m90-cm-lity-mramor-seda-satalek90ss.

Čtvrtkruhová sprchová vanička SAT Alek

 

Doufáme, že jsme vám pomohli rozhodnout se pro správnou volbu vaší koupelny a sprchového koutu a že se vám čtvrtkruhová sprchová vanička SATAlek90SS bude líbit a bude vám sloužit k vaší spokojenosti.