Rubriky
Slaný

Černá stojací lampa Shade od CustomForm – elegantní doplněk interiéru

Černá stojací lampa Shade od CustomForm je skvělým způsobem, jak doplnit do interiéru vašeho domova elegantní a stylový prvek, který zároveň dokáže osvětlit celý prostor.

Černá stojací lampa Shade

Elegantní a moderní design

Tato černá stojací lampa se skládá z kovového stojanu a černého stínidla, které spolu vytvářejí dokonalý designový celek. Lampa je vysoká 160 centimetrů a její stojan má štíhlou a jednoduchou linii, díky které vypadá lampa velmi elegantně a moderně.

Kvalitní materiály a prvotřídní zpracování

Kovový stojan je vyroben ze sklolaminátu, což zaručuje jeho vysokou pevnost a odolnost proti poškrábání. Černé stínidlo je pak vyrobeno ze speciální látky, která dokáže elegantně rozptýlit světlo do prostoru a vytvořit tak útulnou a příjemnou atmosféru. Díky prvotřídnímu zpracování lze s jistotou tvrdit, že lampa vydrží dlouhá léta a bude vypadat jako nová.

Kde lampa Shade zakoupit?

Černou stojací lampu Shade od CustomForm lze zakoupit v internetovém obchodě Brega.cz za velmi přijatelnou cenu. Pokud hledáte doplněk interiéru, který dokáže zaujmout a zároveň sloužit jako funkční prvek, je tato lampa tou správnou volbou.

Černá stojací lampa Shade v interiéru

Zkrátka, s černou stojací lampou Shade od CustomForm získáte elegantní a stylové řešení pro osvětlení vašeho interiéru, které se dokáže perfektně sladit s vaším dalším zařízením a vytvořit tak dokonalé prostředí pro odpočinek i práci. Tak neváhejte a pořiďte si ji co nejdříve!