Rubriky
Slaný

ASIR Televizní stěna ASOS bílá – elegantní řešení pro moderní obývací pokoj

Moderní obývací pokoj potřebuje nejen stylový nábytek, ale také praktické a elegantní řešení pro uložení televizoru a všech potřebných přístrojů. Jedním z takových řešení je televizní stěna ASIR ASOS bílá, která je složena ze dvou částí. Jedna část představuje televizní stolek, který se skládá ze dvou skříněk s výklopnými dvířky a bočního regálu, druhá část je pak nástěnná police, která dokonale doplňuje celkový design stěny.

Výhody televizní stěny ASIR ASOS bílá

Největší výhodou této televizní stěny je, že nabízí nejen prostor pro televizor, ale také další otevřený a uzavřený úložný prostor pro uložení všech potřebných věcí. Díky tomu se jedná o velmi praktický kus nábytku, který pomůže udržet pořádek v obývacím pokoji a minimalizovat zbytečný nepořádek.

Další výhodou této televizní stěny je její elegantní a moderní design, který dokonale zapadne do každého moderně zařízeného obývacího pokoje. Stěna je vyrobena z kvalitních 18 mm silných desek, které jsou pokryty 100 % melaminem v bílé barvě.

Rozměry televizní stěny ASIR ASOS bílá

Nástěnná police má rozměry 60 x 19,6 x 19,6 cm (šířka x hloubka x výška), což nabízí dostatek prostoru pro umístění knih, dekorativních předmětů a dalších potřebných věcí.

Televizní stolek má rozměry 180 x 29,6 x 45 cm (šířka x hloubka x výška) a je vybaven dvěma skříňkami s výklopnými dvířky a bočním regálem, což poskytuje dostatek úložného prostoru pro všechny potřebné věci.

Velikost hrudníku je 57,3 x 21,4 cm (šířka x výška), což znamená, že stěna je dostatečně prostorná pro uložení větších předmětů, jako jsou herní konzole či DVD přehrávače.

Police má rozměry 90 x 8,2 cm (šířka x výška) a poskytuje tak dostatek prostoru pro další uložení věcí.

ASIR Televizní stěna ASOS bílá je tedy skvělým řešením pro moderní obývací pokoj, který potřebuje nejen stylový nábytek, ale také praktické řešení pro uložení televizoru a všech potřebných přístrojů.

ASIR Televizní stěna ASOS bílá

Vybrat si kvalitní nábytek pro váš domov je velmi důležité a může poskytnout konečný efekt, který vám pomůže vytvořit útulný a moderní prostor v obývacím pokoji. Pokud hledáte stylové a praktické řešení, pak je televizní stěna ASIR ASOS bílá určitě tím pravým řešením pro vás.

ASIR Televizní stěna ASOS bílá

Navíc, s tímto produktem máte jistotu, že získáte kvalitní a spolehlivý kus nábytku, který vám bude sloužit po mnoho let, a budete s ním spokojení.

Je tedy na čase investovat do tohoto úžasného kusu nábytku a zvýšit funkčnost a stylovost vašeho obývacího pokoje.