Rubriky
Slaný

Altom Forma na pečení Flower o průměru 24 cm pro dokonalé sladké i slané pečení!


Altom Forma na pečení Flower – dokonalý pomocník při přípravě sladkých i slaných pokrmů

Vynechávání sladkého nebo slaného dobrodružství není tím nejvhodnějším řešením pro všechny milovníky pečení. To, co vás však může odrazovat od vaření domácích pochoutek jsou například staré a poškozené formy, které nezaručují tak dokonalý výsledek jako Altom Forma na pečení Flower s průměrem 24 cm.

Tato forma není jen dokonalou pomocnicí pro přípravu sladkých a slaných jídel, ale také vám umožní přizpůsobit se výběru tvaru vašeho kulinářského dobrodružství. Forma může být použita při teplotách až do 230 °C, takže se nemusíte obávat, že byste zdeformovali, popálili nebo poškodili tuto krásnou formu.

Použití formy na pečení Altom Forma na pečení Flower

Altom Forma na pečení Flower není jen obyčejnou formou. Tato kráska s odnímatelným dnem může být použita pro přípravu kruhového korpusu, výrobu dortů nebo bábovky v podobě originálních a tvarovaných květin. Kromě toho je strukturou a tvarovaným odnímatelným dnem vhodná pro servírování hotových pokrmů.

Aby byly výsledky vašeho pečení vždy dokonalé, měli byste však dodržet určitá pravidla. Forma není vhodná do mikrovlnné trouby a nesmí se mýt v myčce nádobí. Snadno ji však umyjete pod tekoucí vodou s přídavkem saponátu. Při krájení a servírování hotového pokrmu používejte opatrně a nepoužívejte ostré předměty, aby jste prodloužili životnost formy a chránili její povrch.

Tato forma je vhodná do plynových, elektrických nebo horkovzdušných troub. S její velmi podařenou strukturou a perfektním tvarováním se snadno usadí na jakémkoliv druhu trouby.

Úžasné vlastnosti formy na pečení Altom Forma na pečení Flower

Použitím formy na pečení Altom Forma na pečení Flower, můžete zažít úplně nový pocit z pečení. Její unikátní a tvarovaná struktura umožňuje dokonalé a rovnoměrné pečení uvnitř i venku.

Jednou z nejlepších vlastností formy je fakt, že můžete připravit jakoukoliv pochoutku, kterou si vzpomenete, a to sladkou i slanou. Od klasických dortů až po různé druhy masa, vejce nebo zeleniny.

A nejen to, Altom Forma na pečení Flower má také velmi praktické vlastnosti. Její tvarované a odnímatelné dno je neocenitelným pomocníkem při přípravě hotového pokrmu a servírování. Formu můžete použít také jako tácek nebo podložku na dorty a bábovky.

Závěr

Altom Forma na pečení Flower s průměrem 24 cm je nádhernou formou pro pečení sladkých i slaných dobrot. Strukturované odnímatelné dno umožňuje dokonalé a rovnoměrné pečení uvnitř i venku. Formu lze použít do teploty až 230 °C a její tvar se snadno usadí na jakémkoliv druhu trouby, ať už plynové, elektrické nebo horkovzdušné.

Nepoužívejte formu do mikrovlnné trouby a nemyjte ji v myčce nádobí. Snadno ji však umyjete pod tekoucí vodou s přídavkem saponátu. Při krájení a servírování nepoužívejte ostré předměty, abyste prodloužili životnost formy a chránili její povrch.

A pokud stále váháte, zda si pořídit Altom Formu na pečení Flower, klikněte na odkaz a přesvědčte se sami. Určitě nebudete zklamáni!

Altom Forma na pečení Flower 24 cm